Celoroční pobyty v Königin

V apartmánech Königin se můžete ubytovat po celý rok. Zamluvit si můžete celou chatu i některý z pěti apartmánů, které se v něm nachází. Apartmány jsou dva 3-lůžkové, jeden 4-lůžkový a dva 2-lůžkové (jeden s oddělenými postelemi). Všechny apartmány (kromě 2-lůžkového s oddělenými postelemi) mají i přístup na balkon a nabízí možnost přistýlky. Celková kapacita chaty je tedy 14 pevných lůžek a 4 přistýlky. Moderně zařízená apartmá jsou vybaveny vlastním sociálním zařízením, barevnou TV, Wi-Fi připojením, lednicí, varnou konvicí, úložnými prostory a stolkem.  Součástí chaty je plně vybavená kuchyňka s vařičem, myčkou a mikrovlnou troubou.

K dispozici je Vám velká společenská místnost, která Vám nabízí zázemí pro společné večery u stolních her nebo třeba skleniček alkoholických moků. Samozřejmě si u nás můžete uschovat lyže nebo kola.

V den Vašeho příjezdu Vás ubytujeme od 14:00 do 16:00 hodin. V den odjezdu se opouštějí pokoje do 10:00 hodin. Po telefonické domluvě je možný příjezd / odjezd v jakoukoliv hodinu. Budeme se snažit Vám vždy vyjít vstříc. 

Apartmány Königin jsou „pet-friendly“, můžete se zde tedy bez obav ubytovat i se svými čtyřnohými miláčky.

V našem zařízení dodržujeme veškeré nařízení vlády proti šíření nákazy.